Ekip toplansın! Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi oyunlar

Çoğu kişi, eğlenceli zaman geçirmenin en iyi yollarından birinin oyun oynamak olduğunu düşünür. Bu eğlence, arkadaşlarla birlikte yapıldığında daha da artar. Biz de bu içeriğimizde arkadaşlarla çevrim içi oynanacak en iyi oyunları paylaşıyoruz.

Arkadaşla oynanacak en iyi çevrim içi PC oyunları

Among Us

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen ve çıkış yaptığı gibi çevrim içi oyun dünyasını kasıp kavuran Among Us, bir sosyal çıkarım oyunudur. Oyuncular Crewmate ve Imposter şeklinde iki rolden birini üstlenirler. Crewmate olanlar görevleri tamamlamaya çalışırken, Imposter oyuncular ise bunu sabote etmeye çalışır.

It Takes Two

Electronic Arts tarafından yayınlanan It Takes Two, bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, evliliklerinde yaşadıkları sorunlar nedeniyle boşanma aşamasında olan Cody ve May’in oyuncak bebeklere dönüşmesi ve bu durumdan çıkmaya çalışmaları üzerinde kurulu.

Sons of the Forest

2023’te piyasaya sürülen Sons of the Forest, uçak kazası sonrasında ormana düşen ve hayatta kalmak için çabalayan bir karakteri merkezine alıyor. Biz de oyuncular olarak bu karakteri kontrol ediyoruz. Hayatta kalmak için barınak inşa etmeli ve yiyecek bulmamız gerekiyor.

Dying Light

2015’te piyasaya sürülen Dying Light, gizemli bir virüsün ardından zombilerin istila ettiği Harran adlı kurgusal bir şehirde geçiyor. Oyuncular, özel bir görev için Harran’a gönderilen Kyle Crane’i kontrol ediyor. Bu tehlikeli şehirde hayatta kalmak için silah, ekipman ve en önemlisi, erzak bulmak gerekiyor. Oyuncu, şehrin büyük çoğunluğunu kontrol altında tutan Ağa’nın Adamlarıyla da mücadele etmek zorunda.

LİSTENİN DEVAMI İÇİN 2. SAYFAYA GEÇİNİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir