Genç oyuncu aşırı doz alarak hayatını kaybetmişti! Annesi, oğlunun cansız bedenini bulduğu anı anlattı

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
HBO yapımı ‘Euphoria’ dizisinin genç yıldızı olan, ‘The Line’ ve ‘North Hollywood’ gibi filmlerde de rol alan Angus Cloud, geçtiğimiz temmuz ayından ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki evinde iki gün önce ölü bulunmuştu.

“BABASIYLA YENİDEN BİR ARAYA GELDİ”

Ölümünden bir hafta önce babasını toprağa veren, toparlanamayarak ruh sağlığı sorunları yaşayan Cloud’un ailesi tarafından yapılan açıklamada, ‘acı kayıpla mücadele’ vurgusu dikkat çekmişti:

İnanılmaz bir insana veda etmek zorunda kaldığımız için çok üzgünüz. Bir sanatçı, bir arkadaş, bir kardeş ve bir evlat olarak Angus hepimiz için pek çok açıdan özeldi. Angus geçen hafta babasını toprağa verdi ve bu kayıpla mücadele ediyordu. Sahip olduğumuz tek teselli, Angus’un şimdi en iyi arkadaşı olan babasıyla yeniden bir araya geldiğini bilmek. Umarız Angus’un vefatı, başkalarına yalnız olmadıklarını ve bununla yaşadıklarıyla tek başlarına mücadele etmemeleri gerektiğini hatırlatır. Umarız dünya onu mizahı, kahkahası ve herkese olan sevgisiyle hatırlar. Bu yıkıcı kaybı hâlâ atlatmaya çalıştığımız için şu anda mahremiyet istiyoruz.

ADLİ TIPTAN AÇIKLAMA GELDİ

Tam adıyla Conor Angus Cloud Hickey olan genç yıldızın vücudunda yüksek dozda fentanil, kokain ve metamfetamin bulunmuştu. Alameda County Adli Tıp ofisinden yapılan açıklamada, Angus Cloud’un ‘kazara aşırı doz alarak’ hayatını kaybettiği bildirilmişti.

OĞLUNUN CANSIZ BEDENİNİ BULDUĞU ANI ANLATTI

Angus Cloud’un annesi Lisa Cloud, People’a oğlunun vefatı ve öldüğü sabah onu çocukluk odasında nasıl bulduğu hakkında konuştu.

Onu sallamaya ve çığlık atmaya başladım. Onu sertçe ittim ve yere düştü. Suni teneffüs yaptım. Komşuma 911’i araması için bağırdım, çünkü oğlumu yalnız bırakmak istemiyordum. Onu çok özlüyorum. O benim hayatımın aşkıydı.

Acılı anne, Kaliforniya’daki evinde oğlunun odasındaki bir masayı işaret ederek; “Oğlumun vefat ettiği yer burası. Angus evini ve bu küçük, minicik odayı çok severdi” dedi.

“ONU ÇOK ÖZLÜYORUM”

Sabah oğlunu masasının üzerine yığılmış bir halde bulduğunu ve onu hayata döndürmeye çalıştığını anlatan Lisa, şu ifadeleri kullandı:

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir