Müstehcen Şovuyla Paris’i İnleten Lisa’dan Davayı Göğsünü Gere Gere Kazanan Hwasa’ya Haftalık K-POP Magazin

Yine bir hafta daha ortalığın karıştığı, Kore’nin yangın yerine döndüğü ve idollerimizin asla rahat durmadığı K-POP magazin turuna hoş geldiniz. Jungkook’un alev almış gibi peş peşe şarkı, albüm çıkarmasından tutun da kaç aydır konuştuğumuz Hwasa davasında son kararın çıkmasına bir sürü şey oldu. He bir de, içeriğin sonunda kulaklarınızın pasını silecek müthiş bir cover var. Hazırsanız haftalık K-POP magazin turumuza başlıyoruz!

Takacak bir şey bulamadılar yine insanların yüzünü inceliyorlar…

IVE üyesi Jang Wonyoung’un, 2019 yılındaki ve 2022 yılındaki görüntüsü görenlere çok farklı gelmiş. 2019’da 15 yaşında olan bir idolün 2022’de 19 yaşındaki halinin değişmesi neden bu kadar şaşırttı bilmiyorum. Estetik diye parçalamışlar kendilerini. Yokmuş estetik falan bir şey…

ENHYPEN yap şovunu alem Influencer görsün!

Paris Moda Haftası, Koreli idollerin geçit töreni oldu resmen biliyorsunuz. Son dönemde markalar resmen çullanmış durumda. ENHYPEN da SS22 Milano Moda Haftası’nda 11,1 milyon dolar EMV ve Prada için %10,2’lik etkileşim oranıyla en iyi Influencer grup oldu. 

Bağımsız not: Şubat sezonunda Dior ile Paris’te salınan Park Jimin’in 31,5 milyon dolar ile en yüksek EMV’ye ulaşmıştı.

Delidir ne yapsa yeridir. ?

TREASURE’dan Doyoung’un havalimanında giydiği son kıyafet sosyal medyada ortalığı yıktı geçti. İşte böyle dikkat çekmeyen bir idol olacaksın! ?

Şirketi süründürürken kendi gününü gün eden kraliçe Lisa.

Paris’in en ünlü kabarelerinden Crazy Horse’u bilenleriniz vardır. Müstehcen şovlarıyla ünlü bir mekan. BlackPink’in Lisa’sı da burada birkaç gün üst üste performans sergiledi.

YG Entertainment kan kaybetmeye devam ediyor.

Bir dönemin efsane grubu BIGBANG’in solo olarak da en çok adından söz ettiren üyesi G-Dragon, resmi olarak YG Entertainment’a tekmesini vurdu. Ardından Warner Music ile anlaşmış. YG battı batacak hale geldi.

Uzaktan gelen davulun sesi miymiş, kapak sesi miymiş? Pardon, Hwasa’nın davasının sesiymiş!

Ahlaksız olduğu gerekçesiyle şikayet edilen ve birkaç aydır bu dava ile uğraşan Hwasa için sonunda mahkeme kararı çıktı. Şaşırmayacağız çünkü davayı kazandı. Seul polisi, Hwasa’nın sahnedeki performansında yanlış bir şey olmadığı yönünde karar aldı. Şikayet eden kişi ve topluluk ağlayarak günlüğüne yazabilir bu durumu.

2023 sonunda askere gideceğini öğrenen Jungkook elinde avucunda ne varsa karışık yüklüyor.

Geçtiğimiz hafta yeni şarkısı ‘3D’ ile listeleri altüst eden altın maknaemiz, bir de ‘Golden’ adında albüm patlatıyor. Mahvolduk kızlar kalkın! Bu arada Global Citizen festivalinde ana sanatçı olarak yer alan ilk K-POP solo sanatçı oldu güzel bebeğimiz!

Kim Namjoon diye yazılır, “adam” diye okunur.

BTS’in 140 IQ’suyla bizi hayran bırakan, sergi gezmekten canı çıkan lideri Namjoon, Kore adli tıp merkezine uzman yetiştirilebilmesine destek olmak için 100 milyon won bağışta bulunmuş. Helal olsun sana milyoner reis!

BlockBerry Creative, LOONA davasından vazgeçmiyor.

Star News’e konuşan bir şirket yetkilisi kendilerini haklı gördüklerini söylemiş. 

‘Yanlış bir şey yapmadık. Bu çok saçma.’

Mahkeme daha önce 12 üyeyi de haklı buldu ve şirket tüm davaları kaybetti ama yine de kendi bilir.

Paris Moda Haftası bize “Kimler, kimlerle beraber…” dedirtti.

Austin Butler, birlikte defile izlediği BLACKPINK üyesi Rose için şunları söylemiş:

‘Evet, o harika. Onu Baz [Luhrmann] aracılığıyla çok duymuştum çünkü oldukça yakınlar ve bazı ortak arkadaşlarımız var, bu yüzden birlikte iyi vakit geçirdik.’

Balmain’in elçileri Dove Cameron ve ATEEZ’in minnoş lideri Hongjoong.

Bunun bir olayı yok fotoğraf çok şeker siz de görün istedim.

Son olarak EXO üyesi D.O ve AKMU üyesi Lee Suhyun’un ciğerimizi söken “Rewrite The Stars” coverını sizlere bırakıp gidiyorum.

Bu haftayı da olaysız, skandalsız moment alarak kapattık. Acaba haftaya beler olacak?

Sizce verimli bir hafta olmuş mu? Gelin yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir