K.E idaresindeki 34 KM 7020 plakalı beton mikseri Küçüksu Mahallesi’nde yokuş aşağı seyir halindeyken henüz belirlenemeyen nedenle kaymaya başladı. Önce yol kenarında park halinde bulunan 3 otomobile çarpan, ardından Eserli Sokak’taki bir bahçenin istinat duvarını aşan beton mikseri, buradaki 4 araca daha zarar verdikten sonra ağaca çarparak durabildi. Olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.
Related Posts
Nusaybin’de silahlı kavgada yaralanan kişi hayatını kaybetti
Mardin’in Nusaybin ilçesinde meydana gelen silahlı kavgada yaralanan Uğur Ay, hastanede hayatını kaybetti. Olayla ilgili olarak 5 şüpheli gözaltına alındı.
Sakarya’da korkunç olay! Amcasını öldürdü
Sakarya’nın Sapanca ilçesinde E.A. isimli şüphelinin silahla vurduğu 39 yaşındaki amcası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Luton Town, Bournemouth engeline takılmadı!
Premier Lig’in 28’inci haftasında Luton Town, Bournemouth’u 2-1 mağlup etti.